Djeep aanstekers behoren al tientallen jaren tot de meest populaire aanstekers op de markt. Hier kunt u als ondernemer van profiteren, door de Djeep aanstekers te bedrukken met uw logo of bedrijfsnaam. Uiteraard kunt u voor maatwerk bedrukte Djeep aanstekers bij Lavista Relatiegeschenken terecht. dit een veel verkochte aansteker bij coffeeshops
Onbedrukt € 0.85 per stuk (500 stuks)
Bedrukt € 1.04 per stuk (500 stuks)
Vanaf € 0.85
Djeep aanstekers lenen zich uitstekend voor het realiseren van maatwerk. Dit heeft vooral te maken met het feit dat Djeep aanstekers standaard al in meerdere designs gemaakt kunnen worden.
Een bedrukking op een Djeep aansteker kan bij ons op meerdere manieren worden gerealiseerd. U kunt ervoor kiezen om uitsluitend een bedrijfsnaam, een websitevermelding of bijvoorbeeld een logo op de aansteker te laten plaatsen, waarbij u kiest voor een standaard kleur of assorti. Daarnaast is het ook mogelijk om te kiezen voor een all-over digitale print, waarbij de hele aansteker wordt voorzien van een bedrukking op maat. Uiteraard kunt u van beide varianten meerdere voorbeelden op onze website bekijken.
De aansteker behoort tot die producten die iedereen eigenlijk wel in huis heeft, en aanstekers raken een keer op. Dit betekent dat de Djeep aansteker altijd een weggevertje is dat goed van pas komt. Het is immers zo dat de aansteker vaak op de meest onhandige momenten leeg raakt of kapot gaat, en dan komt een extra exemplaar toch wel heel goed van pas. Veel aanstekers zijn standaard uitgevoerd, waardoor een aansteker met bedrukking extra opvalt. Hier kunt u natuurlijk ook goed uw voordeel mee doen, zeker gezien het feit dat de aansteker ook vaak wordt uitgeleend.
Ons assortiment biedt u tal van mogelijkheden, van verschillende kleuren en bedrukkingsmogelijkheden tot diverse designs en oplagen. U bestelt eenvoudig en snel online, tegen een voordelige prijs aanstekers bedrukken . Uiteraard kunnen wij u ook altijd adviseren en informeren over onze producten, waaronder de Djeep aansteker.